SEO Stratejilerini Kullanarak Markalı Trafiği Artırma

Eşsiz ve tanımlanabilir olmak, bu gün (çağımızda) en sıkıntılı ve zor şeylerden ikisidir. Sizinle aynı şeyleri yapmakta olan ve sunduğunuz hizmetleri sunan bu kadar fazla insan varken, potansiyel müşterilerin ilk tercihi olmak imkansız görünebilir. Ancak, bilhassa marka bilinirliği ve SEO‘dan en iyi halde yararlanacağınızı biliyorsanız, bu hiç de imkansız değildir. Bunlar ilk başta kafa karıştırıcı olabilir, ancak onlar hakkında biraz…

devamını oku >
Sitenizin Arama Motoru Tarama Oranını Arttırmak İçin 12 İpucu

Arama Motoru Tarayıcılarını düzenli olarak ziyaret etmek sitenizin hızlı bir şekilde dizine eklenmesi için yeterli değildir. Web sayfalarınıza yapılan hızlı tarayıcı ziyaretleri, bunların hızlı bir şekilde dizine eklenmesini ve arama motorlarında görüntülenmesini sağlar. Ancak, kalite ve gönderiler, web sitenize ne sıklıkta yeni içerik eklediğiniz gibi birçok önemli faktöre bağlıdır. Web sitenizin Arama Motoru Tarama Hızını Artırmak için bazı önemli ipuçlarını aşağıda bulabilirsiniz.

devamını oku >
Web Sitenizin Sıralamasını İyileştirme

Web Sitenizin Sıralamasını İyileştirme Başarılı bir iş icra etmek bir şeydir, sadece çevrimiçi toplulukta en üst sıralarda yer almak başka bir şeydir. İşletmenizin çevrimiçi ortamda mükemmel göründüğünden ve iyi çalıştığından emin olmak için birazcık vakit ayırmayı unutmayın. Aksi takdirde, internet sitenizde oldukça fazla faaliyet göremezsiniz, bu da ziyaretçilerin azalmasına ve genel hatlarıyla kâr yitirilmesine sebep olabilir. Çoğu internet sitesi sahibinin…

devamını oku >
Başarılı Blog Yazısı Nasıl Yazılır

“Blog” nedir? “Weblog”un kısaltması olan blog, arada sırada canlandırılan web içeriğinin kısa parçalarını sunmak için basit bir yaklaşım sunar.

devamını oku >
İyi Bir E-Ticaret Web Sitesinin Temel Özellikleri

İyi bir ürüne veya iyi bir hizmete sahip olmak yeterli değildir. Bunu tanıtmak ve satmak için iyi bir web siteniz olması gerekir.

devamını oku >
Anahtar Kelimeler Son Derece Önemlidir

Anahtar kelime araştırması yapmadan, doğru kelimeleri kullanmak söz konusu olduğunda karanlıkta kalabileceğinizi unutmayın.

devamını oku >
.htaccess Kullanarak URL’den Dosya Uzantısını (.php, .html) Kaldırma

SEO uzmanları, websitenizin URL’lerinin .php, .htm veya .html uzantısına sahip olması durumunda SEO üzerinde hiçbir etkisi olmadığını söylüyor.

devamını oku >
X