Skip to content Skip to footer

E-Ticaret & Dijital Marka Danışmanı

Bütün çalışmalarımızda marka bilinirliği ve güvenirliğini ön planda tutuyor, internetteki itibarınızı kullanıcıların en doğru ve sağlıklı sonuçlara ulaşabilmesi adına yönetiyoruz.

manivela Dijital Marka Danışmanı & E-Ticaret Danışmanlık Ajansı
manivela referans logo romeron parfüm
manivela referans logo vita uniform
manivela referans logo kammak makina
manivela referans logo studio müstesna
manivela referans logo mega tekno shop
manivela referans logo kendi markan

İşimiz Gücümüz E-Ticaret & E-İhracat!

Icon

Marka Danışmanlığı

Markanızın dijital varlıklarını geliştiriyor, dijital stratejiler oluşturuyor ve dijital pazarlama kampanyalarınızı yönetiyoruz.
Icon

E-Ticaret Danışmanlığı

E-Ticaret’te hayal satmıyoruz, yol arkadaşlığı yapıyoruz. Doğru yolu birlikte çözüyor ve emin adımlarla ilerliyoruz.
Icon

Dijital Reklam

Dijital reklam kanallarını kullanarak marka bilinirliğini artırmayı, müşteri tabanını genişletmeyi hedefliyoruz.
Icon

Takip Ediyoruz

Çalışmalarımızın sonuçlarını izliyor ve raporluyoruz. Başarı basamaklarını tek tek çıkıyoruz.
manivela Dijital Marka Danışmanı & E-Ticaret Danışmanlık Ajansı

Arkanıza Yaslanın ve İzleyin, Büyümeyi Takip Edin.

Teknik ve kullanıcı odaklı düzenlemeler ile rakiplerinizin önüne geçebileceğiniz stratejiler oluşturuyoruz.

Uygun maliyetlerle sitenizin ziyaretçi sayısını arttırarak maliyetlerinizi düşürüyoruz.

Sitenizi ve rakiplerinizi doğru analiz ederek dönüşüm odaklı SEO çalışmaları yapıyoruz.

Tecrübe
8080+
Proje
808080+

Performans Garantili Danışmanlık Hizmeti

Sektörden ve müşterilerimizden edindiğimiz tecrübemizle alışılagelmiş çalışmaların dışına çıkmak her zaman en büyük hedefimiz.

İnternette bulunmanızı kolaylaştıralım. Sitenizi müşteri mıknatısına çevirelim.
Meta Ads
93%
Google Ads
97%
SEO
95%
Biz Hazırız

Birlikte Büyüyelim

Dijital Marka Danışmanı & E-Ticaret Danışmanlık Ajansı

Fiyatlandırma

İşletmenize özel çözümler ile profesyonel proje yönetimi ve esnek çalışma sitemi sayesinde rakipsiz hizmet ve fiyat sunuyoruz.

Başlangıç

17000 ₺AYLIK
Randevu Al

Orta

29000 ₺AYLIK
Randevu Al

İleri

46000 ₺AYLIK
Randevu Al

Yolu Birlikte Koşuyoruz

Doğru ölçümlenmeyen bir çalışmadan verim alınabileceğini düşünmüyoruz.

Performans Pazarlama’da veri odaklı, otomatizasyon ile problem çözmeye yönelik dijital pazarlama stratejilerinin belirlenmesi ve uygulanması.

Kullanıcıların sitedeki hareketlerinin veri odaklı araçlar yardımıyla incelenmesi doğrultusunda, markanın hedef kitlesine uygun olarak kullanıcılarına en iyi deneyimin sunulması.

manivela Dijital Marka Danışmanı & E-Ticaret Danışmanlık Ajansı

Öncelikle markanızı en yüksek seviyeye ulaştıracak, size ve markanıza yönelik yaptıkları analizler doğrultusunda çalışma stratejileri geliştiren mükemmel bir şirket. Yaptıkları sunumlar ile aklınızdaki tüm soru işaretlerine cevap bulabileceğiniz, pazarlama ve satış oranını en yüksek seviyelere taşıyan doğru adres. Kişiye özel çalışma, analiz, doğru ip uçları ile gerekli yönlendirmeleri sağlıyorlar. Bu sektörde size güven veren, işlerini titizlik ve disiplin ile yöneten değerli firma. Lider markaların Dijital Marka Danışmanı manivela

Yasemin Filiz

Hekim Ana

Her gün 100lerce e ticaret sitesinin açıldığı ve her gün onlarcasının kapandığı bir süreçteyiz. Çalışmalarınıza başlamadan önce doğru Kurumsal firmalar ile yola çıkmanız , projelerinizin sekteye uğramaması ve hevesinizin kırılmaması için kendiniz için vereceğiniz en doğru karar olacaktır. Çalışmaya başlarken projemizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlayıp, en etkili çözümleri ürettiler. Hızlı ve verimli çalışmaları sayesinde projemiz beklediğimizden daha önce tamamlandı. Emeğinize sağlık. Kesinlikle öneririm.

Fırat Akpınar

PrestijNET

Online satış yaptığımız sitenin, hem satış rakamlarını artırmak hem Google’da üst sıralara çıkmak hem de sosyal medyada marka bilinirliğini yükseltmek için Manivela Dijital firması ile çalışmaya başladık. Gerçekten işin hakkını veriyorlar. Çok kısa bir süre içinde hem satışlarımız çok arttı hem de Googleda rakiplerimizi geçerek ilk sayfaya yerleştik hem de Sosyal medyada görünürlük ve marka bilinirliğimiz inanılmaz yükseldi. E-ticaret danışmanlığı, Google Reklam ve Sosyal Medya danışmanlığı konularında gerçekten çok uzman bir firma. Online satış yapan siteniz varsa ve hem sitenizin görünürlüğünü hem de satışlarınızın artmasını istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Osman Baltacı

Romeron Parfüm

O kadar ajans gördüm o kadar Google partner tanıdık ama Manivela kadar işini düzgün disiplinli ve zamanlı planlı yapanıni görmedik.. Teşekkürler Teşekkürler Teşekkürler Manivela

Mustafa Emin Özer

Kendi Markan

Uzman ve deneyimli kadroya sahip sistemli ve sonuç odaklı çalışan, değer oluşturan, nitelikli işlerin altına imza atan Dijital Marka Danışmanlığı şirketidir.

Ali Kamacı

Kammak Makina

İş yerim için Manivela ile çalışmaya başladıktan sonra hızlıca etkileşim kazandım daha çok insana ulaştım. Kendilerine bana sunduğu destekleri için çok teşekkür ediyorum. İlgili, deneyimli ve işlerini harika yapan bir dijital hizmet ajansı hatta daha fazlası..

Emine Çaylak

Penta Vet

E-Ticaret'in Gücü Adına!