Skip to content Skip to footer
Who We Are

Our Experts are Ready to Help

Dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit.

Experience
8080+
People
808080+
Icon

Search Strategy

Consectetur adipiscing elit, sed do eiusm od tempor incididunt ut labore.
Read More
Icon

Digital Marketing

Consectetur adipiscing elit, sed do eiusm od tempor incididunt ut labore.
Read More
Icon

Unique Methods

Consectetur adipiscing elit, sed do eiusm od tempor incididunt ut labore.
Read More
0
Projects
0
People
0
Experience
0
Offices
huge honor

Our Awards

Adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.

Who We Are

We Provide Best Digital Services

Dicta sunt explicabo. Nemo enim ipsam voluptatem quia voluptas sit aspernatur aut odit aut fugit sed quia.

Yasemin Filiz

Öncelikle markanızı en yüksek seviyeye ulaştıracak, size ve markanıza yönelik yaptıkları analizler doğrultusunda çalışma stratejileri geliştiren mükemmel bir şirket. Yaptıkları sunumlar ile aklınızdaki tüm soru işaretlerine cevap bulabileceğiniz, pazarlama ve satış oranını en yüksek seviyelere taşıyan doğru adres. Kişiye özel çalışma, analiz, doğru ip uçları ile gerekli yönlendirmeleri sağlıyorlar. Bu sektörde size güven veren, işlerini titizlik ve disiplin ile yöneten değerli firma. Lider markaların Dijital Marka Danışmanı manivela

Yasemin Filiz

Hekim Ana
Fırat Akpınar

Her gün 100lerce e ticaret sitesinin açıldığı ve her gün onlarcasının kapandığı bir süreçteyiz. Çalışmalarınıza başlamadan önce doğru Kurumsal firmalar ile yola çıkmanız , projelerinizin sekteye uğramaması ve hevesinizin kırılmaması için kendiniz için vereceğiniz en doğru karar olacaktır. Çalışmaya başlarken projemizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlayıp, en etkili çözümleri ürettiler. Hızlı ve verimli çalışmaları sayesinde projemiz beklediğimizden daha önce tamamlandı. Emeğinize sağlık. Kesinlikle öneririm.

Fırat Akpınar

PrestijNET
Osman Baltacı

Online satış yaptığımız sitenin, hem satış rakamlarını artırmak hem Google’da üst sıralara çıkmak hem de sosyal medyada marka bilinirliğini yükseltmek için Manivela Dijital firması ile çalışmaya başladık. Gerçekten işin hakkını veriyorlar. Çok kısa bir süre içinde hem satışlarımız çok arttı hem de Googleda rakiplerimizi geçerek ilk sayfaya yerleştik hem de Sosyal medyada görünürlük ve marka bilinirliğimiz inanılmaz yükseldi. E-ticaret danışmanlığı, Google Reklam ve Sosyal Medya danışmanlığı konularında gerçekten çok uzman bir firma. Online satış yapan siteniz varsa ve hem sitenizin görünürlüğünü hem de satışlarınızın artmasını istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Osman Baltacı

Romeron Parfüm