Skip to content Skip to footer
huge honor

Our Awards

Adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.

Our Price Table

Choose the Best Package

Adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim.

Sliver Pack

$78.00Per/Month

50 Downloads

Gold Pack

$174.00Per/Month

100 Downloads

Platinum Pack

$230.00Per/Month

150 Downloads

Öncelikle markanızı en yüksek seviyeye ulaştıracak, size ve markanıza yönelik yaptıkları analizler doğrultusunda çalışma stratejileri geliştiren mükemmel bir şirket. Yaptıkları sunumlar ile aklınızdaki tüm soru işaretlerine cevap bulabileceğiniz, pazarlama ve satış oranını en yüksek seviyelere taşıyan doğru adres. Kişiye özel çalışma, analiz, doğru ip uçları ile gerekli yönlendirmeleri sağlıyorlar. Bu sektörde size güven veren, işlerini titizlik ve disiplin ile yöneten değerli firma. Lider markaların Dijital Marka Danışmanı manivela

Yasemin Filiz

Hekim Ana

Her gün 100lerce e ticaret sitesinin açıldığı ve her gün onlarcasının kapandığı bir süreçteyiz. Çalışmalarınıza başlamadan önce doğru Kurumsal firmalar ile yola çıkmanız , projelerinizin sekteye uğramaması ve hevesinizin kırılmaması için kendiniz için vereceğiniz en doğru karar olacaktır. Çalışmaya başlarken projemizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlayıp, en etkili çözümleri ürettiler. Hızlı ve verimli çalışmaları sayesinde projemiz beklediğimizden daha önce tamamlandı. Emeğinize sağlık. Kesinlikle öneririm.

Fırat Akpınar

PrestijNET

Online satış yaptığımız sitenin, hem satış rakamlarını artırmak hem Google’da üst sıralara çıkmak hem de sosyal medyada marka bilinirliğini yükseltmek için Manivela Dijital firması ile çalışmaya başladık. Gerçekten işin hakkını veriyorlar. Çok kısa bir süre içinde hem satışlarımız çok arttı hem de Googleda rakiplerimizi geçerek ilk sayfaya yerleştik hem de Sosyal medyada görünürlük ve marka bilinirliğimiz inanılmaz yükseldi. E-ticaret danışmanlığı, Google Reklam ve Sosyal Medya danışmanlığı konularında gerçekten çok uzman bir firma. Online satış yapan siteniz varsa ve hem sitenizin görünürlüğünü hem de satışlarınızın artmasını istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

Osman Baltacı

Romeron Parfüm

O kadar ajans gördüm o kadar Google partner tanıdık ama Manivela kadar işini düzgün disiplinli ve zamanlı planlı yapanıni görmedik.. Teşekkürler Teşekkürler Teşekkürler Manivela

Mustafa Emin Özer

Kendi Markan

Uzman ve deneyimli kadroya sahip sistemli ve sonuç odaklı çalışan, değer oluşturan, nitelikli işlerin altına imza atan Dijital Marka Danışmanlığı şirketidir.

Ali Kamacı

Kammak Makina

İş yerim için Manivela ile çalışmaya başladıktan sonra hızlıca etkileşim kazandım daha çok insana ulaştım. Kendilerine bana sunduğu destekleri için çok teşekkür ediyorum. İlgili, deneyimli ve işlerini harika yapan bir dijital hizmet ajansı hatta daha fazlası..

Emine Çaylak

Penta Vet